Vzdělávací a výcvikové středisko Záchranáři Česká
 Novinky
Resuscitace dospělého v NačeradciResuscitace dospělého v Načeradci

V sobotu 25.3.2023 jsme se podíleli na realizaci školení první pomoci pro členy Jednotky sboru dobrovolných hasičů v Načeradci. Na programu byl MODUL A z našeho peridického systému přípravy doborovolných hasičů - tedy resuscitace dospělého.


Stálý tým figurantů se chystá na Rescue Patrol 2023Stálý tým figurantů se chystá na Rescue Patrol 2023

V polovině března jsme se věnovali další části přípravy na letošní Rescue Patrol. Tentokrát jsme pracovali na modernizaci našeho stálého týmu figurantů. A tak jsme opravovali, montovali, upravovali, modernizovali všechny panáky a panenky co máme.

Kontakt

Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle, emailem nebo přes kontaktní formulář.

Těšíme se na spolupráci

Fakturační adresa

Záchranáři Česká Kamenice, z.s.
Palackého 689
407 21, Česká Kamenice

Kontaktní informace

mob.: +420 777 244 683
reditel@zachranarick.cz

  

Organizace je zapsána u Krajského soudu v Ústí nad Labem pod spisovou značkou L4149. Vznik organizace 29.8.2001, zapis do spolkového rejstříku 1.1.2014, nejsme plátcem DPH

O nás

Spolek sdružuje občany se zájmem o problematiku mimořádných událostí, za účelem přípravy na mimořádné události, pomoci při mimořádných událostech, vzdělávání členů a šíření povědomí o této problematice u široké veřejnosti.

Záchranáři Česká Kamenice, z.s., jsou ostatní složkou Integrovaného záchranného systému České republiky (IZS ČR) a mají podepsanou dohodu o plánované pomoci na vyžádání s Hasičským záchranným sborem Ústeckého kraje (HZS ÚK).

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.